SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
DUYURULAR

Anadolu Üniversitesi AÖF Görevli İşlemleri Sistemi Yenilenmesi (Önemli Duyuru)

30.04.2018

Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi (AUGİS), sınav organizasyonu süreçlerinin daha sağlıklı yürütülebilmesi amacıyla yenilenmiştir. Önceden AUGİS kaydınız bulunsa bile, Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen merkezi sınavlarda görev alabilmek için https://augis.anadolu.edu.tr adresi üzerinden yeniden kayıt olmanız ve bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Kayıt işlemine başlamadan önce, Kullanım Kılavuzu bağlantısından erişebileceğiniz Kullanım Kılavuzunu okumanız, işlemlerinizi daha kolay gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.


Eski sistemle karşılaştırıldığında, yeni sistemde öne çıkan temel farklar ise şu şekildedir;

- Sisteme kaydedilen cep telefonu numarası ve e-posta bilgileri tekil kullanıcıya özgü olup yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir. Aynı cep telefonu numarasının başka bir kişi tarafından sisteme kaydedilmesi durumunda, ilgili cep telefonu numarasına sahip önceki hesap kapatılmaktadır. Benzer şekilde, aynı e-posta adresinin başka bir görevli tarafından sisteme kaydedilmesi durumunda, aynı e-posta hesabına sahip görevlinin bilgilerinden e-posta adresi silinmektedir. Bu sebeple, hesabınıza erişimde ve merkezi olarak gönderilen e-postaların tarafınıza ulaşmasında sorun yaşamamak için, sisteme kayıt esnasında mutlaka kendinize ait bir cep telefonu numarası ve e-posta hesabı kullanmanız önem taşımaktadır.
- Sınav görev kartlarına profil fotoğrafı eklenmesi planlanmaktadır. Bu sebeple sınav görev talebinde bulunabilmeniz için sisteme güncel fotoğrafınızı yüklemeniz zorunlu hale getirilmiştir.

Bilgilerinize sunarız. 
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016